piątek, 22 maja 2015

BEFORE AND AFTER: MOJE M – POMIESZCZENIE GOSPODARCZE

Pomieszczenie gospodarcze, potocznie zwane komórką lub schowkiem, prezentowałam jako "miły dodatek" w poście przedstawiającym łazienkę. Jest to drugie z pomieszczeń, które zostało już skończone. Na ścianach pozostało jeszcze sporo wolnego miejsca więc w przyszłości można powiesić kolejne półki jednak na chwilę obecną nie jest to konieczne.

Białe ściany, najprostsze płytki na podłodze i drewniany regał, na którym przechowuję środki czystości. Ulokowanie pralki w innym pomieszczeniu niż łazienka jest bardzo funkcjonalne. Takie pomieszczenie powinno znajdować się w każdym mieszkaniu bo zdecydowanie ułatwia jego "odgracenie".

12 komentarzy :

 1. Oj chciałabym mieć taki schowek u siebie:) Niestety moja pralka stoi zabudowana w kuchni, bo łazienka nawet była za mała…. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo częste rozwiązanie. :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Fajne zmiany u Ciebie...jak się uda dostrzec potencjał to wszystko wychodzi świetnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Ci przede wszystkim posiadania takiego pomieszczenia, bo jest to genialne rozwiązanie właśnie na pralkę. Przynajmniej nie ma się problemu z zastanawianiem się jak tu ukryć to ustrojstwo bez którego tak naprawdę nie da się żyć. Jeszcze kilka półek i będzie po prostu idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki schowek nie tylko rozwiązuje problem pralki ale też wszystkich tych "gratów", które są niezbędne a które zawsze zajmują dużo miejsca. :)

   Usuń
 4. no i bomba! gdzieś to trzeba trzymać, takie miejsce to skarb - a to jest i praktyczne i ładne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super jest mieć taka komórkę. U mnie pralka będzie w kuchni bo łazienka ciut za drobna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też świetne rozwiązanie. :)

   Usuń
 6. dodatkowego miejsca nigdy za dużo :) nie myślałaś o zabudowie ściany nad pralką półkami i zlikwidowaniu dzięki temu regału wolnostojącego? :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, jednak ściany działowe to dziurawki więc półki zamontowane na tych ścianach udźwigną jedynie niewielkie obciążenia a na regale znajdują się płyny do prania i płukania czy biopaliwo do biokominka, które są ciężkie. :)

   Usuń